خانه قهوه

برگزاری جشنواره قهوه میلان ایتالیا در سال 2019

جشنواره قهوه میلان ایتالیا

جشنواره قهوه میلان در تاریخ 30 نوامبر تا 2 دسامبر 2019 برگزار میشه. در این فستیوال شاهد به نمایش گذاشتن قهوه ها، غذاها و تجهیزات مربوط به آن خواهید بود. بازدید کنندگان از طعم قهوه ی رایگان، کارگاه های تعاملی، کلاس های باریستا در سطح جهانی، غذاهای خیابانی خوشمزه و کوکتل های قهوه لذت خواهند برد.

با توجه برنامه های بسیار موفقی که تا کنون در لندن، آمستردام و نیویورک برگزار شده. دوستداران قهوه و کسانی است که در صنعت قهوه کار میکنند حتما در این جشنواره شرکت خواهند کرد . این جشنواره در Superstudio Più برگزار می شه.

جلسات عمومی فستیوال قهوه

جلسات عمومی در شنبه 30 نوامبر و یکشنبه 1 دسامبر برگزار میشه.

شنبه 30 نوامبر
2 جلسه:
ساعت 10 صبح تا 3 بعد از ظهر
1:00 عصر- 6:00 عصر

یکشنبه 1 دسامبر
2 جلسه:
ساعت 10 صبح تا 3 بعد از ظهر
1:00 بعد از ظهر تا 5:00 بعد از ظهر

روز صنعت

مراسم روز صنعت که مربوط به تجهیزات است دوشنبه 2 دسامبر از ساعت 10 صبح تا 5 بعد از ظهر برگزار میشه.

به طور کلی جشنواره قهوه ی میلان با حضور بیش از 6000 نفر از دوستداران قهوه، باریستاهای حرفه ای و صاحبان کافی شاپ ها رویداد بزرگی برای کافی لاورها و صنعتگران این بخش خواهد بود.

کسانی که در این جشنواره شرکت می کنند باید بلیط تهیه کنند و با تهیه ی بلیط می تونن از نمونه های قهوه ها و مواد غذایی و انواع طعم و مزه ها و موسیقی زنده لذت ببرند. همچنین با روش های مختلف تهیه قهوه و چگونگی تهیه قهوه در خانه آشنا می شن. و هیچ کس گرسنه یا تشنه و بدون کافئین به خونه برنمیگرده.

منبع میلانو کافی فستیوال

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
مطالب مرتبط
انواع دانه های قهوه
معرفی انواع دانه های قهوه

اگر نمی دانید باید بگویم که دانه های قهوه انواع مختلفی دارد که دارای طعم و مزه ی متفاوتی نیز هستند و هر کس با توجه به سلیقه خودش می

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *